موجودی انبار

دوچرخه جاده فوجی مدل Sportif 2.3

معرفی اجمالی محصول
دوچرخه جاده فوجی مدل Sportif 2.3 سایز 28 - سایز فریم 20.5

سرعت بالا در هنگام دوچرخه‌سواری نیازمند یک دوچرخه مناسب و مقاوم است. دوچرخه‌ای که با مصرف انرژی کمتر به سرعت‌های بالاتر برسد. کمپانی فوجی ژاپن با توجه به نیاز دوچرخه‌سواران دست به تولید دوچرخه‌های جاده متعددی زده است.
دوچرخه‌هایی که برای جاده استفاده می‌شوند خود به دو بخش بزرگ دیگر تبدیل می‌شوند که بنابر این دسته‌بندی از ویژگی‌های متفاوتی برخوردارخواهند بود. دوچرخه‌های جاده صاف و کوهستانی. دوچرخه‌های جاده کوهستانی همان طور که از نام آن پیداست باید از ویژگی‌های یک دوچرخه کوهستانی برخوردار باشد، یعنی علاوه بر داشتن کمک فنر، دارای دنده و بدنه‌ای مستحکم باشد. دوچرخه‌های جاده صاف به دلیل مواجه کمتر با شرایط محیطی سخت و پر شیب، نیاز کمتری به دنده و کمک فنر دارند ولی در عین حال این نوع دوچرخه‌ها باید از سرعت بیشتری برخوردار باشند به همین دلیل دارای لاستیک‌های نازک‌تری به نسبت جاده کوهستانی هستند. همچنین فرمان دوچرخه‌های جاده صاف دارای کمی انحنا است تا دوچرخه‌سوار بتواند با نزدیک‌شدن به فرمان از سرعت و کنترل بیشتری در حین حرکت برخوردار باشد.
جنس فریم آلیاژ آلومینیومی Double-Butted و همچنین دوشاخ کربنی برای این دوچرخه سبکی و مقاومت بالا به ارمغان می‌آورند. آلومینیوم‌های Double-Butted در انتهای لوله ها قطر بزرگتری دارند باعث افزایش عمر آنها می‌شود. تایرهای Vera باعث افزایش تعادل و راحتی بیشتر در سرعت‌های بالا می‌شوند. سیستم دنده‌دهی که شامل دسته دنده، طبق عوض کن شانژمان است و تاثیر بالایی در مصرف انرژی و کنترل سوار در مسیرهای سربالایی و سرپایینی دارند همگی ساخت کمپانی مشهور شیمانو هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. ساختار زین به صورتی است که سواری‌های طولانی را نیز لذت بخش می‌کند.
شرکت تولید دوچرخه فوجی یکی از شرکت‌های بسیار قدیمی دراین عرصه از صنعت است، به طوری که تاریخ احداث آن به سال 1899 برمی‌گردد. این شرکت در همین سال توسط فردی به نام نیکیبی فوجی در ژاپن احداث شد. شرکت فوجی در ابتدا کار خود را با واردات محصولات آمریکایی اغاز کرد اما در ادامه کار آن به جایی رسید که توانست تولیدات خود را آغاز کند. گرچه در طی زمان جنگ جهانی دوم شرکت فوجی به دینیپون تغییر نام داد، اما با پایان یافتن آن نام فوجی دوباره در عرصه تولید دوچرخه خودنمایی کرد. این شرکت توانست طی چندین دوره امتیاز انحصاری تولیدات دوچرخه‌های تیم المپیک ژاپن را به خود اختصاص دهد و در عین حال به موفق‌ترین برند تولید دوچرخه در سرتاسر جهان تبدیل شود. رفته رفته با گسترش تولید دوچرخه‌های فوجی این کمپانی به برندی جهانی تبدیل شد، به طوری که با مشارکت یک خریدار آمریکایی و احداث شعب فوجی در آمریکا این شرکت به یکی از غول‌های صنعت دوچرخه‌سازی تبدیل شد.
دوچرخه جاده فوجی مدل Sportif 2.3 ب توجه به قطعات با کیفیت به کار رفته، مناسب آن دسته از دوچرخه‌سوارانی است که دوست دارند به هنگام رکاب‌زدن‌های طولانی همچنان احساس راحتی و اطمینان بر دوچرخه خود داشته باشند.

جنسیت مردانه / زنانه
نوع ترمز دیسکی مکانیکی